Кошик
13 відгуків
promo_banner
Технологічне та допоміжне обладнання з нержавіючьої сталі від компанії INOX TIME
+380 (66) 935-92-22
+380 (67) 999-67-27
+380 (67) 353-60-99

Безконтактні умивальники

Безконтактні умивальники

Безконтактні умивальники виробництва ТОВ «ВК ІНОКС ТАЙМ»

Многие в наше время очень сильно начинают задаваться вопросом гигиены, есть много факторов почему это происходит, но факт в том, что все больше людей осознано пытаться уделять своей защите больше внимания.  Одним из самых простых способов заботы о гигиене для людей это регулярное мытье рук. Вроде банально, но на руках из-за самого большого контакта с окружаемым миров и сосредоточена большая часть рисков. Если говорить о производстве, особенно если оно связано с пищевой промышленностью, то такая простая вещь как умывальник вообще жизненно необходима. 

Звичайно умивальники на виробництві не зовсім такі, як ми звикли бачити у своїх домівках, але далі я покажу і розкажу які саме умивальники виробляє наша компанія, в чому їх перевага і чому у вас на виробництво повинно обладнуватися саме ними.

Однією з вимог до умивальника на харчовому виробництві це те, що він має бути без контактний, наша компанія дає вибір − безконтактний умивальник нашого виробництва може бути колінний або сенсорний.

Колінний умивальник:

Умивальник оснащений колінним клапаном, який при натисканні випускає потік води, термосмесителем для змішування води і вилив для зменшення витрат води. Виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 1,5 мм. стійка до корозії, температур і агресивного середовища це перелік далеко не всіх її переваг. Використовується цільно тягнутий чаша, що відповідає вимогою НАССР, оснащений санітарної панеллю для розміщення допоміжних засобів гігієни.

  

Сенсорний умивальник:

Умивальник оснащений сенсорним датчиком, термосмесителем для змішування води, відрегулювавши один раз воду змішувач буде завжди подавати потік комфортної для вас температури і вилив для зменшення витрат води. Виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 1,5 мм. стійка до корозії, температур і агресивного середовища це перелік далеко не всіх її переваг. Використовується цільно тягнутий чаша, що відповідає вимогою НАССР, оснащений санітарної панеллю для розміщення допоміжних засобів гігієни і сенсорного датчика.

 

Крім усього перерахованого наші умивальники володіють відмінною якістю і естетично виглядають, я вважаю це важливий чинник для будь-якої людини, особливо якщо він буде постійно це використовувати. Красивий зовнішній вигляд, якість збірки, простота у використанні, надійність, дозволить підняти якість гігієни на вашому виробництві на новий рівень, компанія «ІНОКС ТАЙМ» з радістю виготовить для вас безконтактні умивальники.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner