Кошик
13 відгуків
promo_banner
Технологічне та допоміжне обладнання з нержавіючьої сталі від компанії INOX TIME
+380 (66) 935-92-22
+380 (67) 999-67-27
+380 (67) 353-60-99

Про нас

Ми раді вітати вас на сайті компанії "ІНОКС ТАЙМ".

Наша компанія займається виробництвом обладнання з нержавіючої сталі для підприємств харчової промисловості.

У каталозі товарів представлений великий вибір обладнання для гігієни виробництва, технологічного та допоміжного обладнання з нержавіючої сталі. Вироблене обладнання відповідає всі вимогам і стандартам HASSP.

У групі товарів для гігієни виробництва представлено понад 18 моделей станцій гігієнічного контролю(санпропускники), безконтактні умивальники з нержавіючої сталі, диспенсери для мила та одноразових засобів захисту персоналу, сушіння одягу і взуття, стерилізатори та ін.

Для виробничих цехів наша компанія виробляє спеціалізовані столи і стелажі з нержавіючої сталі.

Столи, застосовуються для обвалування, жиловки м'яса,в'язки ковбас, пакування і фасування продукції. Стелажі з нержавіючої сталі, застосовуються для зберігання та підготовки продукції до процесу переробки. Від зручності обладнання залежить весь технологічний процес виробництва. Конструкція столів повинна бути міцною і довговічною, наша компанія виробляє столи стандартних розмірів і комплектації, а також виробляє вироби за розмірами замовника. Комплектація може бути змінена за бажанням клієнта.Призначення жиловочного столу різноманітне, його можна використовувати як для оброблення м'яса за сортами (четвертинки, напівтуші, шматки) на м'ясокомбінатах ,так і в цехах громадського харчування і ресторанах.Конструкція обвалочного столу передбачає наявність поліетиленової стільниці.Розміри таких столів повинні відповідати розмірам приміщення для їх установки і зручності роботи. Стелажі можуть вибудовуватися системою з різними видами і конфігурацією полиць, в залежності від технологічного процесу.

Для коптильних камер наша компанія виготовляє рами коптильні(візки коптильні) різного призначення .Тип Z, тип H ,а також рами для копчення риби.Конструкції рам виконані з нержавіючих профілів прямокутної форми 40*40*2. За індивідуальним замовленням виготовляємо рами тип Z висотою 3000 мм. Для виробництва варених ковбас виготовляються рами фалів(візки) з урахуванням розміру батонів виготовлюваної продукції і кількості полиць. Всі візки виготовлені на поліамідних колесах діаметром 150 мм. здатні витримувати високі температури.

У ковбасні цехи наша компанія пропонує такий вид продукції ,як євро-візки(китаянки) ємністю 100 л та 200 л,250 л..Товщина стінки складає 2 мм, днище зміцнюється аркушем 3 мм. З боків візка розміщуються захвати для перекидання візка. На підставі візка встановлені термостійкі колеса (поліамід). Китайка може використовуватися для транспортування фаршу, м'яса, розсолу . Візки "Чебурашки" дають можливість мінімізувати ручну працю, і відмовитися від перевалочних операцій в технологічному циклі.

Телtжки для перевезення ящиків 600*400 тип Е-1, Е-4 виготовляються двох варіантів(під один і під два ящика).Також в нашому каталозі можете знайти інші варіанти візків для різних цілей.

Новинкою нашого виробництва є візки для перевезення коптильних палиць (вішала). Виготовляються місткістю 150 і 240 шт. З нержавіючої сталі товщиною 2 мм на поліамідних колесах

У розділі санітарія ви знайдете великий асортимент продукції для гігієни у виробничих цехах.Це умивальники колінні з термо-змішувачами, сенсорні виконані з нержавіючої сталі з якісними комплектуючими провідних виробників світу. Використання таких умивальників (миття) може істотно зменшити витрата води і миючих засобів.

У процесі роботи нашої компанії до нас часто зверталися з приводу ремонту вже працюючого обладнання замовника, тому серед наших товарів є також з/ч до обладнання (поліамідні колеса ,болти з нержавіючої сталі, втулки з нержавійки).Всі запчастини виготовляються під обладнання замовника з його розмірами.

В даний час багато підприємств харчової промисловості виробляють реконструкції цехів , а також будівництво нових виробничих потужностей. Наша фірма готова запропонувати вам такий вид продукції як лотки щілинні з нержавійки, трапи каналізаційні з нержавійки, кришки на лотки анти-ковзні, всі проводиться з нержавіючої кислотостійкої сталі здатної працювати в агресивному середовищі .Переваги таких лотків в тому що на них не відбувається наріст іржі і вони легко піддаються санітарній обробці. При виготовленні лотків і трапів наша компанія підходить до кожного проекту індивідуально т. к. це вимагає ретельних розрахунків і вимірювань.

Ми будемо ради бачити вас у числі наших партнерів .

З повагою колектив компанії "ІНОКС ТАЙМ"

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ ВК ІНОКС ТАЙМ
Тип компанії:
Виробник, Компанія, що надає послуги
Бренди:
INOX TIME
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2013
Статутний фонд:
10 тис. USD - 50 тис. USD
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
М'ясокомбінати, ковбасні цеха, птицефабрики, хлібокомбінати, молочні виробництва
Обсяги продажів за рік:
50 тис. USD - 100 тис. USD
Обсяги покупок за рік:
50 тис. USD - 100 тис. USD

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
300-1000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
м. Вишневе
Контроль якості:
Внутрішній
Кількість виробничих ліній:
3
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000, HACCP, Інші

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner