Кошик
13 відгуків
promo_banner
Технологічне та допоміжне обладнання з нержавіючьої сталі від компанії INOX TIME
+380 (66) 935-92-22
+380 (67) 999-67-27
+380 (67) 353-60-99

Візки і рами коптильні з нержавіючої сталі.

 

Коптильні візки,рами коптильні користуються великою популярністю у виробників м'ясопродуктів ,особливо копчених ковбас.Розрізняються по конструкції і призначенню.Використовуються в коптильних камерах при копченні м'ясної продукції.Найпопулярнішими серед візків для копчення є візки тип Z і тип H.

Рама коптильна тип Z.

Виготовляється з нержавіючої сталі AISI 304 прямокутного профілю 40*40*2.Для здійснення копчення на коптильних киях в коптильних камерах.Для полегшення завантаження і вивантаження продукції з коптильної візки.Рами коптильні комплектуються від 4 до 11 полиць , які виконуються з нержавійки.Колеса рами коптильної витримують високі температури. Температура плавлення коліс 250 градусів.

 

Візок для копчення тип H

Виготовляється з кислотостійкої, нержавіючої сталі. Даний тип візків використовується для копчення на киях м'ясної продукції в коптильних камерах. Кожна рама розрахована для максимального завантаження від 350 до 500 кг.

Фаловская рама, рама фала. Рама для варіння ковбас тип До

Коптильна рама для ковбаси і м'яса використовується при приготуванні м'яса і молочних ковбас. Виконується з прямокутних нержавіючих профілів. Конструкція дає можливість легко і швидко завантажувати і вивантажувати продукцію.

Також в асортименті нашої компанії є обладнання для мийки коптильних рам "стенд для душування"

Рама виконана з нержавіючої сталі з вбудованими форсунками для подачі розчину для миття коптильних візків.

Використання коптильних рам буде не зручним, якщо не використовувати візки для перевезення коптильних палиць "вішав".Це обладнання значно прискорює процес завантаження і вивантаження продукції з коптильної рами. Конструкції візків дозволяють максимально наблизити її до обслуговується коптильної візку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner