Кошик
13 відгуків
promo_banner
Технологічне та допоміжне обладнання з нержавіючьої сталі від компанії INOX TIME
+380 (66) 935-92-22
+380 (67) 999-67-27
+380 (67) 353-60-99

Столи з нержавіючої сталі

Столи з нержавіючої сталі застосовуються для переробки м'яса в ковбасних цехах, у цехах з переробки птиці,риби та ін. В конструкції наших столів враховані всі нюанси для зручності роботи.Фахівці нашої компанії можуть запропонувати вам розробку комплексу столів для обвалу,фасування, жилування, дефростації для переробки м'яса птиці, риби та ін. Наше головне завдання-це простота і надійність роботи нашого обладнання у вас на виробництві.

При плануванні виробничого приміщення головне врахувати розстановку устаткування, це не маловажний питання тому що від цього буде практичність і зручність роботи персоналу. Тому при виробництві обвалочных і жиловочных столів враховуються всі чинники розташування. Наявність технологічних бортів, полиць під ящики для розфасування м'яса.У конструкції столу для обвалки і жиловки передбачена робота двох осіб , наявність полиць під харчові ящики допоможе розмістити там ємність під відходи і готову продукцію.

Види виробничих столів:столи пристінні без ботів і з бортами , обробні ,з полицею - гратами ісо суцільний нижньою полицею, з отвором для відходів.

Також на підприємствах харчової промисловості не обійтися без технологічних столів. Які використовуються в таких технологічних процесах, як: фасування напівфабрикатів , в'язки ковбас,обвалювання, жилування, оброблення туші, нутровки худоби та ін.

Особливістю конструкції столу для обвалування м'яса є наявність поліетиленової стільниці товщиною 25 мм

У процесі роботи поліетиленова поверхня перешкоджає швидкому зносу леза ножа, а також сприяє кращій фіксації м'яса.При зносі поверхні поліетиленової дошки вона легкі підлягає демонтажу і заміні.При цьому конструкція столу залишається незмінною.

Для переробки м'яса птиці наша фірма виготовляє столи з перфорованою стільницею .

До цієї групи товарів належать столи з нержавіючої сталі з суцільно металевою ,а також комбінованої поверхнею, з різною кількістю полиць і облицювальної поверхні по периметру стола.Габарити виробничого столу можуть бути змінені згідно технічного завдання замовника. Для виробництва професійного обладнання ми використовуємо матеріали дозволяють створити жорстку і надійну конструкцію.  

У нашому асортименті столи обвалочные, різних розмірів та конфігурації, а також виробництво обвалочных столів за індивідуальними розмірами. Проектування і виробництво комплексів для обвалки і жиловки. Механізовані лінії для обвалки м'яса під різні обсяги і типи приміщень.

Виробничі столи і підставки з нержавіючої сталі острівної і пристінного типу. Спеціалізовані столи для шприців, волчков, транспортувальних ліній.  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner