Кошик
13 відгуків
promo_banner
Технологічне та допоміжне обладнання з нержавіючьої сталі від компанії INOX TIME
+380 (66) 935-92-22
+380 (67) 999-67-27
+380 (67) 353-60-99

Санпропускники, станції гігієни

 

Дотримання правил особистої гігієни персоналу на харчових виробництвах за рахунок санпропускника гарантує не тільки якість продуктів, але і їх безпеку для здоров'я людини. Санпропускники (санітарні шлюзи), які забезпечують контроль входу і виходу у виробничу зону. Компанія ІНОКС ТАЙМ виробляє санпропускники відповідні системи HASSP. Варіанти комплектації санітарного шлюзу: умивальник безконтактний, модуль дезінфекції рук, модуль очищення взуття щітками, модуль дезінфекції підошов взуття дезинфікуючим проходом, турнікет з автоматичним блокуванням для контролю входу, модуль сушіння рук. В асортименті компанії більше вісімнадцяти моделей санпропускників (станції гігієни).

Обладнання виготовляється з нержавіючої сталі AISI 304. Комплектується керуючими пристроями та електронними компонентами провідних світових виробників. Система живлення 220 В та 380 В

Основою для оптимального контролю гігієни на європейських підприємствах харчової промисловості та в підприємствах громадського харчування служить директива Євросоюзу 64/433. Метою даної директиви є запобігання забруднення харчових продуктів шляхом забезпечення гігієни персоналу, пристроїв, обладнання і приміщень. Таким чином, наприклад, користування рукомийником і умивальником не повинно здійснюватися з контактом людської руки самого апарату. Дотримання гігієни є невід'ємною частиною роботи кожного підприємства і повинно братися до уваги при організації процесів управління якістю. Оптимальний рівень гігієни - перша умова для забезпечення безпеки продуктів, створення позитивного іміджу компанії та економічного успіху підприємства. Високий рівень гігієни є синонімом високої якості продукту. Відсутність гігієни на виробництві призводить до серйозних наслідків, таких як мікробіологічне зараження харчових продуктів. Цього можна уникнути, дотримуючись певні санітарні норми, підкорятися яким насамперед повинні співробітники підприємства.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner