Кошик
13 відгуків
promo_banner
Технологічне та допоміжне обладнання з нержавіючьої сталі від компанії INOX TIME
+380 (66) 935-92-22
+380 (67) 999-67-27
+380 (67) 353-60-99

Термокамери димові

Компанія INOX TIME виробляє універсальні електричні термокамери з кількістю коптильних візків від одного до чотирьох.

Термокамера призначена для автоматичного копчення та термічної обробки м'яса, м'ясних виробів, птиці, риби та молочних продуктів.

Технологічний процес керується системою управління (програмованим контролером) , яка забезпечує автоматичний режим роботи термодимової камери, програмне забезпечення дозволяє виробляти технологічні процеси (почервоніння, сушіння, сухе та вологе копчення, варіння, остаточне варіння), а також введення різних програм  користувача з різними параметрами різних процесах.

ермокамери панельної конструкції, кожух панелей виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304, панелі заповнені мінеральною ватою.

Термодимові камери виготовляються в тунельному виконанні з візками в ряд.

Основною частиною термокамер є димогенератор який виробляє дим, що надає продуктам неповторний смак і аромат м'ясним виробам.

Потужний вентилятор забезпечує рівномірне копчення та термічну обробку в будь-якому місці камери. Для швидкої та ефективної підсушування є всмоктувальний вентилятор і клапаном свіжого повітря, що підводить.

Вбудовані датчики забезпечують контроль вологості, температуру у ядрі виробів.

Універсальна конструкція камери дозволяє проводити нагрівання різними способами шляхом заміни модуля: електричний, газовий, паровий, масляний та ін.

У конструкцію термокамери вбудована автоматична система миття.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner