Кошик
13 відгуків
promo_banner
Технологічне та допоміжне обладнання з нержавіючьої сталі від компанії INOX TIME
+380 (66) 935-92-22
+380 (67) 999-67-27
+380 (67) 353-60-99

Трапи каналізаційні з нержавіючої сталі

Каналізаційні трапи з нержавіючої сталі використовуються на підприємствах харчової промисловості, хімічної промисловості, цивільному будівництві.

Трапи виробляються з нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 2 мм і більше.

Не схильні до корозії, витримують високі температури, використовуються в цехах з навантажувальною технікою.

Форма трапа попереджає затримку води і скупчення всякого роду забруднень. Разом з тим система трапів проста очищення. Зварні шви відшліфовані так, щоб запобігти осіданню на них забруднень. Закруглена форма країв попереджає поранення при установці трапа і його чищення.
Трапи призначені для промислового застосування, за ситеме НАССР(ХАССП) несуть навантаження, завдяки додатково посиленою верхній частині.
Гідрозатвор
-Конструкція гідрозатвори забезпечує простоту в обслуговуванні та оптимальне функціонування. Видобувні гідрозатвори володіють наступними перевагами:
-Легкий доступ всередину труби
-Можливість швидкого і простого очищення нижній частині трапа і приєднувального проходу.
-Можливість проведення контролю герметичності прохідний труби, також вже вмонтованого трапа. В результаті вилучення гідрозатвори з'являється вільний доступ до каналізаційного проходу. Саме тому з'єднання з каналізацією не повинно бути відкритим тривалий час. Після очищення з'єднання необхідно відразу за допомогою установки гідрозатвори і заповнення його водою.
Сито
-
Більшість трапів можуть бути оснащені ситом, службовцям для збору невеликої кількості забруднень.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner