Кошик
13 відгуків
promo_banner
Технологічне та допоміжне обладнання з нержавіючьої сталі від компанії INOX TIME
+380 (66) 935-92-22
+380 (67) 999-67-27
+380 (67) 353-60-99

Промислові та апаратні колеса

 http://colson.com.ua

Продаж промислових та апаратних коліс для візків. Доставка по всій території України. Промислові та апаратні колеса для всіх типів візків.

Протягом 60 років Colson Group займається розробкою і виробництвом промислових коліс різного призначення. Починаючи з 1948 р. компанія співпрацює з шведським виробником підшипників SKF. The Colson Group є сполучною ланкою для великої кількості самостійних підприємств з випуску самовстановлюються і опорних коліс. Поряд з Colson Europe B. V. до цієї групи також належать такі відомі підприємства як: Albion, British Castors, Flexello, Jarvis, Revvo,Shepherd і Rhombus. Представництва The Colson Group можна знайти в тринадцяти країнах світу. Штат підприємства налічує 2600 співробітників.

Великий асортимент продукції охоплює багато сигменти ринку.

-харчова промисловість

-виробничі підприємства

-торгові центри

-медицина

-аеропорти

-та інші області застосування де відбувається транспортування вантажів.

В торгових центрах,супермаркетах,аеропортах. Для транспортувальних візків будуть незамінні зносостійкі колеса з таких матеріалів як поліамід,поліуретан,резина та ін. Правильний підбір колеса позначається на результативності роботи всіх транспортувальних засобів. Наприклад, швидкість виконання завдань співробітниками підприємства

Для підбору колеса натисніть на фото

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner